Hakkımızda

Hakkımızda

ProjeXsolar, 3 kW lisansız çatı projelerinden 27 MW’lık lisanslı arazi kurulumlarına kadar başarıyla tamamlanmış geniş bir referans portföyü ile yüksek kalite çizgisiyle hizmet verirken, alanında uzman ekibiyle yeni yatırımcılar için optimum çözümler sunan danışmanlık ve kurulum hizmeti vermeye devam etmektedir. Özellikle endüstriyel çatı projelerinde ilk adım olarak inşaat mühendisi ile yerinde keşif yapan ‘önce statik uygunluk’ sloganıyla hareket ederek, tüm mühendislik detaylarını ele alan geniş bir fizibilite çalışması yaparak ve her zaman tarafsız malzeme seçimi ile yatırımcının sürdürülebilir şekilde yanında olmayı hedeflemektedir.

Endüstriyel çatılarda kurulum sırasında gerek mekanik gerekse de elektriksel işleyen bir çarka entegre olmanın ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak kurulum öncesi elektrik ve statik projelerini tüm titizliği ile uygulamaya esas hazırlayıp, TEDAŞ onay sürecini başarıyla tamamlamaktadır. Kurulum sırasında ise ‘önce iş sağlığı güvenliği’ ilkesine bağlı kalarak profesyonel ekipleri ile gerek arazi gerekse çatılarda kurulum faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Gelecek nesiller için yenilenebilir enerjinin önemine dikkat çekerek, Gigawattlar seviyesine gelen tüm Dünyadaki fotovoltaik enerji sistemleri kurulum payında, Türkiye genelinde tamamladığı projeler ile ortak paydada katkı sağlamayı ve her zaman müşteri değerlerini ön planda tutarak doğru mühendislik bilimine dayalı sürdürülebilir projeler üretmeyi ve projelendirmede bir marka olmayı hedeflemektedir.
Amacımız Nedir?

Müşterilerimize kaliteli ve bilime dayalı hizmetler sunmak, fark yaratan kusursuz bir projelendirme deneyimi ile en iyi verimliliği sağlayan proje çözümleri üretmek

Neden Biz?

Gelecek nesiller için yenilenebilir enerjinin önemine dikkat çekerek, Gigawattlar seviyesine gelinen paya hizmette katkıda bulunmak, müşteri değerlerini ön planda tutarak mühendislik beceri ve bilgi kalitesini uzun yıllar ortaya koymayı ve marka olmayı hedefler.
Değerlerimiz Üst Başlık Yazısı

It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old. Richard McClintock, a Latin professor at Hampden-Sydney College in Virginia, looked up one of the more obscure Latin words, consectetur, from a Lorem Ipsum passage, and going through the cites of the word in classical literature, discovered the undoubtable source. Lorem Ipsum comes from sections 1.10.32 and 1.10.33 of "de Finibus Bonorum et Malorum" (The Extremes of Good and Evil) by Cicero, written in 45 BC. This book is a treatise on the theory of ethics, very popular during the Renaissance. The first line of Lorem Ipsum, "Lorem ipsum dolor sit amet..", comes from a line in section 1.10.32.
icon

200+

MW Projelendirme

icon

50+

MW Kurulum

icon

450.000+

Adet PV Panel

icon

700+

Adet Inverter

Müşteri Yorumları