Hakkımızda

Kurucu Ortaklarının enerji sektöründe ki profesyonel iş hayatlarını kendi firmalarını kurmayı ve tecrübeyle sabitlenmiş mühendislik birikimlerini ortaya koymayı hedeflemeleriyle Akdeniz Bölgesinde faaliyetlerine başlamış olan ProjeX Enerji Elektrik ve Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti , “ProjeXsolar”, “ProjeXelectric”isimli iki markası ile gerek fotovoltaik gerekse elektrik enerjisi iletim ve dağıtım sektöründe tüm Türkiye’de çalışmalarında emin adımlarla ilerlemektedir.

Kurucu ortaklardan Elkt. Yük. Mühendisi Süleyman BEDELOĞLU, daha önceki çalışma hayatında Çalık Holding çatısı altında Türkiye genelinde 200 MWp’e yakın fotovoltaik güç sistemi (güneş enerjisi santrali) projesinde proje yöneticiliği, yaklaşık 50 adet fotovoltaik güç sisteminin ise elektriksel projelendirmesini başarıyla tamamlamıştır.

Diğer kurucu ortak Fizik Yük. Mühendisi Gonca DÜLGER ise 2 yıla yakın süredir Almanya’nın Freiburg kentinde Fraunhofer ISE (Güneş Enerjisi Enstitüsünde) bünyesindeki CalLab’da (FV modül kalibrasyon ve test laboratuvarı) araştırmacı olarak çalışmış olup en son teknoloji FV modüllerde ki özellikle bificial(çift yönlü) FV modüllerde, araştırma ve kalibrasyon deneyimini başarıyla tamamlamıştır.

Misyonumuz
Müşterilerimize kaliteli ve bilime dayalı hizmetler sunmak, fark yaratan kusursuz bir projelendirme deneyimi ile en iyi verimliliği sağlayan proje çözümleri üretmek

Vizyonumuz
Gelecek nesiller için yenilenebilir enerjinin önemine dikkat çekerek, Gigawattlar seviyesine gelinen paya hizmette katkıda bulunmak, müşteri değerlerini ön planda tutarak mühendislik beceri ve bilgi kalitesini uzun yıllar ortaya koymayı ve marka olmayı hedefler.

İletişim

Soru ve görüşlerinizi bize yazın.

Gönder